Categories
Микрокредит

Кредити онлайн і швидкі позики під 700% річних

Spread the love

Три скликання підряд (з 2002 по 2012 рік) обирався до Верховної ради. В 2005 році, протягом одного року, займав посаду міністра вугільної промисловості в уряді Юлії Тимошенко.

Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються. Вивчився на юриста в Тбіліському державному університеті імені Іване Джавахішвілі. Продовжив освіту у сфері міжнародної комерції https://blog.gocco.es/4232-kod-goroda-vladivostok-telefonnyj-kod/ і торгового права в Стокгольмському університеті та Амстердамському вільному університеті. Отримав нагороду загальнонаціональної програми “Людина року” в категорії “Менеджер року”.

тисяч отримають не всі Як змінилися зарплати та пенсії для військових з 1 лютого

Чистий дохід у 2019 році – 430 млн грн, у 2018 році – 273 млн грн (+57%). Бенефіціаром ТОВ “Бі ел джи мікрофінанс”, яке працює під брендом Cashpoint, є Родіон Бутко, якому також належить Miloan. Чистий дохід у 2019 році – 561 млн грн, у 2018 році – 207 млн грн (+171%).

 • Три скликання підряд (з 2002 по 2012 рік) обирався до Верховної ради.
 • У рекордно прибутковому для банківської системи 2019 році більше заробили лише Приватбанк і “Райффайзен банк аваль”.
 • Він виходець з Луганської області, у 2011 році закінчив університет ім.
 • Бізнес-моделі видачі короткострокових позик під високі відсотки одна тільки Moneyveo за 2019 рік заробила майже 3 млрд грн.
 • Чистий дохід в 2019 році — 155 млн грн, в 2018 році — 10 млн грн (+1450%).
 • По декілька місяців працював в чотирьох компаніях.

У 1991 році став заступником голови правління банку “Дніпро”. Холдинг з “25-річним досвідом управління активами” спеціалізується на розвитку fintech-проєктів у сфері небанківського кредитування. Понад десять підприємств групи працюють у Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії, “постійно розширюючи географію присутності”. Працював головою онлайн кредит 24 7 правління Приватбанку, був віце-прем’єром з питань економіки в уряді Павла Лазаренка. В 1998 році створив фінансово-промислову групу ТАС, названої на честь його доньки Анни. На початку 1990-х познайомився з Леонідом Кучмою, який тоді був директором заводу «Південмаш». В 1991 став заступником голови правління банку «Дніпро».

“Швидко Гроші”

ТОВ «Авентус Україна» яка працює під брендом CreditPlus, належить литовцю Андреюсу Трофімовасу. В 2001 році він був заступником директора литовської компанії «Страхування житлових кредитів», акціонером якого було Міністерство фінансів Литви. Компанія страхувала пільгові державні кредити на купівлю житла молодим і малозабезпеченим литовським сім’ям. Кінцевими вигодонабувачами ТОВ «1 Безпечне агентство необхідних кредитів», яка працює https://aljariyat.net/19514/ під брендом MyCredit, є харків’янки Наталія Гордієнко, Олена Катеринчик і банкір Сергій Тігіпко. Харків’янки на двох контролюють 82% MyCredit, Тігіпко — на 18%. За даними НБУ, на 5 листопада 2020 року до Державного реєстру фінансових установ було включено 966 фінансові компанії, з яких 783 мали ліцензії на видачу кредитів. З отриманої вибірки обрано 20 організацій з найбільшим показником чистого доходу від реалізації продукції.

 • Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах.
 • Дохід 20-ти найбільших мікрофінансових організацій у 2019 році перевищив 11 млрд грн.
 • Чистий дохід в 2019 році — 182 млн грн, в 2018 році — 105 млн грн (+73%).
 • Кінцевими вигодонабувачами ТОВ «1 Безпечне агентство необхідних кредитів», яка працює під брендом MyCredit, є харків’янки Наталія Гордієнко, Олена Катеринчик і банкір Сергій Тігіпко.
 • Чистий дохід у 2019 році – 489 млн грн, у 2018 році – 487 млн грн (+0,4%).

У 1998 році створив фінансово-промислову групу ТАС, названу на честь його доньки Анни. Отримала від партії Шарія 1 млн грн за розміщення агітаційних матеріалів у соцмережах і на займ без отказа сайтах. Відповідно до відкритих даних державних реєстрів, вона є також співзасновницею ТОВ “Біг брейн диджитал маркетинг”, ТОВ “Артджокер диджитал” та ТОВ “Стандарт фінанс”.

Moneyveo, MyCredit та інші “швидкогроші”: кому належать і скільки заробляють мікрофінансові організації

Після цього один рік навчався в Лондонській бізнес-школі. По декілька місяців працював в чотирьох компаніях. В 2016 році отримав нагороду загальнонаціональної програми Людина року в категорії «менеджер року». Було використано власні дані YouControl, а також дані Нацбанку і Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Остання кредити онлайн список до 1 липня 2020 року регулювала фінансові компанії, після чого ці функції перейшли до Нацбанку. У 2001 році він працював заступником директора литовської компанії “Страхування житлових кредитів”, акціонером якого було Міністерство фінансів Литви. Компанія страхувала пільгові державні кредити на купівлю житла молодими і малозабезпеченими литовськими сім’ями.

Він виходець з Луганської області, у 2011 році закінчив університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Інформаційні технології”.

КредитМаркет

У рекордно прибутковому для банківської системи 2019 році більше заробили лише Приватбанк і “Райффайзен банк аваль”. кредиты без регистрации Smartiway (ТОВ «Смартівей юкрейн»). Чистий дохід в 2019 році — 155 млн грн, в 2018 році — 10 млн грн (+1450%).

 • За даними НБУ, на 5 листопада 2020 року до Державного реєстру фінансових установ було включено 966 фінансові компанії, з яких 783 мали ліцензії на видачу кредитів.
 • Власником ТОВ “КФ.ЮА”, яке працює на ринку мікрокредитування під брендом KF.ua, є Анна Пуріна.
 • Між тим, з огляду на фінансові показники, ця МФО достойна посісти в загальному рейтингу друге місце за розміром доходів.
 • Після виходу публікації, матеріал було доповнено інформацією про мікрофінансову організацію “Швидко Гроші”.

З 2017 року по 2019 рік співвласником Moneyveo був Олександр Унінец. Опосередковано його пов’язували з Віктором Тополовим. Видання «Фокус» в 2013 році віддало Віктору Тополову 53 місце в рейтингу «200 найбагатших людей України» зі статком $ 324,5 млн. В пресслужбі Moneyveo Тополова назвали «ментором (опікуном. — ред.) Лизанця». Через таку подачу фінзвітності “Швидко Гроші” одразу не потрапила до рейтингу. Між тим, з огляду на фінансові показники, ця МФО достойна посісти в загальному рейтингу друге місце за розміром доходів. “Інші операційні доходи” — 414 млн грн, “Інші фінансові доходи” — 1345 млн грн.

Кому належать і скільки заробляють МФО

Докладна інформація про засновників відсутня. Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога», яка видає позики під брендом Moneyveo, на сьогодні є 30-річний Михайло Лизанець. Він заснував компанію в 2013 році спільно з 68-річним Віктором Тополовим. Відповідно до даних YouControl та Нацкомфінпослуг станом Електронні гроші на 1 січня 2020 року в графі “Чистий дохід від реалізації продукції” щодо МФО “Швидко Гроші” числиться 0 (нуль). Натомість ця МФО свої доходи записали у графи “Інші операційні доходи” — 414 млн грн та “Інші фінансові доходи” — 1345 млн грн. Чистий дохід у 2019 році – 1,306 млрд грн, у 2018 році – 214 млн грн (+510%).

мфо belkacredit

Він також очолює раду директорів міжнародного холдингу Bredley Holding. З чого складаються виплати військовим, чому держава урізала частину зарплат, що саме змінилося та як це вплине на пенсії нинішніх і колишніх військових. Одноосібним бенефіціаром ТОВ “СС ЛОУН” (бренд CCloan) є грузин Раті Тчелідзе. З 2016 року володіє 99% акцій Universal Bank, який співпрацює з Monobank. Тігіпко працював в уряді Миколи Азарова, був заступником голови “Партії регіонів”. Власником ТОВ “Мілоан” (бренд Miloan) є Родіон Бутко.

Ξ мікрокредити правда что могут удалить с базы мфо

Виходець з Луганської області в 2011 році закінчив університет Тараса Шевченко за спеціальністю «інформаційні технології». Фінансові результати 2020 року компанії оприлюднять в першій половині 2021 року. Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах. Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами.

мфо belkacredit

Західні компоненти подвійного призначення продовжували надходити до Росії ще довго після її повномасштабного вторгнення в Україну. Вони і зараз використовуються в російській зброї. Потім працював головою правління Приватбанку, був віцепрем’єром з питань економіки в уряді Павла Лазаренка.

Заявка успешно отправлена

В 2016 році Олександра Кацубу затримали правоохоронці. А в березні 2017 року він пішов на угоду зі слідством, сплатив 100 млн грн до бюджету й дав важливі свідчення. Шевченківський суд Києва випустив його з СІЗО і зняв арешт з майна. За версією правоохоронців, він підписав акти виконаних робіт на 285 млн грн за нібито проведені дослідження нафтогазових родовищ у шельфі Чорного моря. Крім того, він підозрювався у спробі розтрати майна «Нафтогазу», зокрема 3,4 млрд кубометрів газу на суму майже 12 млрд грн.

мфо belkacredit

Кінцевим вигодонабувачем ТОВ «Укр кредит фінанс», яка видає мікрокредити під брендом CreditKasa, є колишній голова наглядової ради групи «Метінвест» Амір Айсатуров. Дохід 20-ти найбільших мікрофінансових організацій у 2019 році перевищив 11 млрд грн. Скільки і хто заробляє на швидких кредитах проаналізувало видання «ЕП» разом зі спеціалістами YouControl. В Україні у Тчелідзе є три інші компанії, які займаються кредитуванням, наданням фінансових послуг і комп’ютерним програмуванням. Він також є засновником холдингу Axios Capital Limited, який об’єднує низку кредитних організацій у різних країнах. ТОВ “Авентус Україна”, яке працює під брендом CreditPlus, належить литовцю Андреюсу Трофімовасу. Кінцевим вигодонабувачем ТОВ “Укр кредит фінанс”, яка видає мікрокредити під брендом CreditKasa, є колишній голова наглядової ради групи “Метінвесту” Амір Айсатуров.

️ перекредитація мікрозаймів ⭐ дам в долг под расписку кривой рог

Такими показниками вимірюються фінансові результати мікрофінансових організацій (МФО). У рейтингу журналу «НВ» «топ-100 найбагатших українців», опублікованому у жовтні 2019 року, статки Тігіпко оцінено у $ 407 млн, а він сам зайняв 17 місце в рейтингу. Наскільки подешевшали українські активи за рік війни, де ціни можуть злетіти на десятки відсотків, чи стала Україна залежною від Заходу та яких помилок припустилася влада. У 2011 році його частку та частки братів Константиновських (загалом 68,2%) у девелопері KDD Group за 16 млн дол придбав бізнесмен Андрій Веревський.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *